Ansatte i TU Media

Søk

Navn
Avdeling
Hei sann! Noe gikk galt..

Ledergruppen

Teknisk Ukeblad magasin

TU.no - redaksjon

Digi - redaksjon

Inside Telecom - redaksjon

Våre Veger

IT & Utvikling

Administrasjon

Salg

Markedsføring

TUM Studio

TU Event

TU Jobb

Bilde
Jonathan Janssen
Account Manager
Salg
jonathan.janssen@tu.no
454 92 400
Bilde
Kjersti Magnussen
Ad Operations Manager
Markedsføring
adops@tu.no
X
Bilde
Jan M. Moberg
Adm. direktør og ansvarlig redaktør
Ledergruppen
jan.moberg@tu.no
+47 916 27 822
Bilde
Svein-Erik Hole
Digitalredaktør
Ledergruppen
svein-erik.hole@tu.no
+47 909 69 053
Bilde
Bjørn Olav Amundsen
Frilansjournalist
Våre Veger
X
X
Bilde
Adrian Broch Jensen
Frontsjef
TU.no - redaksjon
adrian.jensen@tu.no
+47 452 14 536
Bilde
Wenche Willoch
Frontsjef
TU.no - redaksjon
wenche@tumedia.no
Bilde
Vidar Martinsen
IT og Utviklingssjef
Ledergruppen
vidar@tumedia.no
X
Bilde
Sebastian Ringlund Hagemo
IT-Lærling
IT & Utvikling
sebastian.hagemo@tumedia.no
X
Bilde
Dean Breaker
Interaksjonsdesigner
IT & Utvikling
X
X
Bilde
Harald Brombach
Journalist
Digi - redaksjon
harald@digi.no
X
Bilde
Håvard Fossen
Journalist
Inside Telecom - redaksjon
fossen@insidetelecom.no
X
Bilde
Heidi Sævold
Journalist
Digi - redaksjon
heidi@digi.no
X
Bilde
Kjersti F. Eriksen
Journalist
TU.no - redaksjon
kjersti.eriksen@tu.no
X
Bilde
Marius Jørgenrud
Journalist
Digi - redaksjon
marius@digi.no
X
Bilde
Martin B. Røise
Journalist
Digi - redaksjon
martin@digi.no
X
Bilde
Mathias Klingenberg
Journalist
TU.no - redaksjon
mathias@tu.no
+47 909 39 807
Bilde
Per Helge Seglsten
Journalist
Digi - redaksjon
per.helge@digi.no
X
Bilde
Per Dalløkken
Journalist
TU.no - redaksjon
per.dallokken@tu.no
+47 906 38 899
Bilde
Roald Ramsdal
Journalist
TU.no - redaksjon
roald.ramsdal@tu.no
+47 917 21 449
Bilde
Tuva Strøm Johannessen
Journalist
TU.no - redaksjon
tuva@tu.no
X
Bilde
Odd-Richard Valmot
Journalist (også for Digi/Inside Telecom)
TU.no - redaksjon
orv@tu.no
+47 930 58 520
Bilde
Joachim Seehusen
Journalist, bygg
TU.no - redaksjon
js@tu.no
+47 952 14 977
Bilde
Knut Bjørheim
Journalist, bygg
TU.no - redaksjon
knut.bjorheim@tu.no
+47 460 50 659
Bilde
Marius Valle
Journalist, elbil
TU.no - redaksjon
marius.valle@tu.no
+47 977 65 017
Bilde
Ellen Viseth
Journalist, energi
TU.no - redaksjon
ellen.viseth@tu.no
+47 410 41 856
Bilde
Erik Martiniussen
Journalist, energi
TU.no - redaksjon
erik.martiniussen@tu.no
+47 906 76 598
Bilde
Ina Steen Andersen
Journalist, energi
TU.no - redaksjon
ina.andersen@tu.no
+47 938 75 573
Bilde
Mari Gisvold
Journalist, samferdsel
TU.no - redaksjon
mari.gisvold@tu.no
+47 975 71 522
Bilde
Arne Fenstad
Journalist, maritim
TU.no - redaksjon
arne.fenstad@tu.no
+47 930 58 868
Bilde
Tore Stensvold
Journalist, maritim
TU.no - redaksjon
tore.stensvold@tu.no
+ 47 908 50 703
Bilde
André Stømner
Key Account Manager
Salg
andre.stomner@tu.no
908 78 787
Bilde
Beate Johnsen
Key Account Manager
Salg
X
X
Bilde
Bjørn Stockman
Key Account Manager
TU Event
bs@tu.no
915 96 266
Bilde
Hanne Olstad
Key Account Manager, abonnement
Salg
hanne.olstad@tumedia.no
918 77 984
Bilde
Arne Wangberg
Key Account Manager, stilling ledig
Salg
arne.wangberg@tu.no
901 58 199
Bilde
Terje Edvardsen
Key Account Manager, stilling ledig
Salg
terje.edvardsen@tumedia.no
917 36 393
Bilde
Nina Ellingsen
Kommersiell direktør
Ledergruppen
nina@tumedia.no
918 00 612
Bilde
Robert Moberg
Kommersiell forretningsutvikler
Markedsføring
robert.moberg@tumedia.no
98 47 41 98
Bilde
Eirik Urke
Multimediaansvarlig/fotograf
TU.no - redaksjon
eirik.urke@tu.no
+47 901 61 407
Bilde
Fredrik Hovland
Prosjektkoordinator og skribent
TUM Studio
X
X
Bilde
Thomas Marynowski
Prosjektleder og skribent
TUM Studio
X
X
Bilde
Jarle Skoglund
Redaktør
Våre Veger
X
X
Bilde
Tormod Haugstad
Redaktør
Teknisk Ukeblad magasin
tormod.haugstad@tu.no
X
Bilde
Eirik Solheim
Salgsdirektør
Salg
eirik.solheim@tumedia.no
+47 908 24 140
Bilde
Rune Johannson
Salgsdirektør TUM Studio
Salg
rune@tumstudio.no
982 16 683
Bilde
Ida Goksøyr
Salgskoordinator
TU Jobb
ida.goksoyr@tumedia.no
+47 979 56 328
Bilde
André Nossen
Salgsleder, stilling ledig
Salg
andre.nossen@tu.no
952 74 761
Bilde
Elin Flønes
Salgssjef Våre Veger
Våre Veger
elin.flones@vareveger.no
+47 934 71 778
Bilde
Sidsel Solberg
Servicemedarbeider
Administrasjon
sidsel.solberg@tumedia.no
X
Bilde
Tormod Halleraker
Skribent
TUM Studio
tormod@tumstudio.no
Bilde
Jan Øyvind Kristiansen
Strategisk Key Account Manager
Salg
jok@tumedia.no
+47 402 13 711
Bilde
Jørund Hjetland
Strategisk Key Account Manager
Salg
jorund.hjetland@tumedia.no
900 47 750
Bilde
Tron Høgvold
Teamleder innholdsproduksjon
TUM Studio
X
970 84 490
Bilde
Mona Strande
Utgavesjef
Teknisk Ukeblad magasin
mona.strande@tu.no
X
Bilde
Espen Havnen-Olesen
Økonomisjef
Ledergruppen
espen@tumedia.no
+47 922 46 745

Våre merkevarer

SE ALLE MERKEVARER