Ledergruppen
Jan M. Moberg
Adm. direktør og ansvarlig redaktør
+47 916 27 822
jan.moberg@tu.no
Eirik Solheim
Salgsdirektør
+47 908 24 140
eirik.solheim@tumedia.no
Karin Lima
Direktør, TUJobb og Marked
+47 909 36 966
karin.lima@tumedia.no
Svein-Erik Hole
Redaktør, Teknisk Ukeblad Media
+47 909 69 053
svein-erik.hole@tu.no
Jørgen Nilsen
DIREKTØR FORRETNINGSUTV - TU Media
+47 450 20 002
jorgen@storylabs.no
Erlend Blakstad
CTO
+47 975 06 447
erlend@tumedia.no
Espen Havnen-Olesen
CFO
+47 922 46 745
espen@tumedia.no
 

 

Administrasjon
Ida E. Russell
HR-ansvarlig
+47 419 21 010
ida.russell@tumedia.no
Sidsel Solberg
Servicemedarbeider
+47 901 82 740
sidsel.solberg@tumedia.no
 

 

IT & Utvikling
Simen Graaten
Utvikler
Nicolai Tellefsen
Utvikler
Preben Madsen
Utvikler
Kristoffer Alfheim
Utvikler
Ruben Hagen
Utvikler
Stian Mathisen
Lærling- IKT- Servicefag
 

 

Salg
Rune Johannson
Salgssjef B2B
Claes Halvorsen
Salgssjef, nye inntekter
Esten Placht
Salgssjef Digitale Abonnement
André Nossen
Salgsleder
Arne Wangberg
Key Account Manager
Fredrik Bjerknes
Key Account Manager
Beate Johnsen
Key Account Manager
Jan Øyvind Kristiansen
Key Account Manager
Andre Stømner
Key Account Manager
 

 

Markedsføring
Kjersti Magnussen
AD Ops Manager
Anniken Hasselberg
Markedskoordinator
 

 

Storylabs / DeltaV
Varg Aamo
Prosjektleder
Pål Unanue-Zahl
Prosjektleder
Thomas Marynowski
Prosjektleder
Kristine Støleggen
Prosjektkoordinator og skribent
 

 

Teknisk Ukeblad
Ruben Solvang
Redaksjonell utvikler tu.no
Tore Stensvold
Journalist
Mona Strande
Utgavesjef / journalist TU
Jannicke Nilsen
Redigerer
Tormod Haugstad
Redaktør print
Mathias Klingenberg
Journalist
Ina Steen Andersen
Journalist
Eirik Urke
Multimediaansvarlig
Roald Ramsdal
Journalist
Mari Gisvold
Journalist
Hanne Løvik
Journalist
Odd-Richard Valmot
Journalist
Marius Valle
Journalist
Knut Bjørheim
Nyhetsleder, TU Bygg
Tuva Strøm Johannessen
Journalist, TU Bygg
 

 

TU Event
Bjørn Stockman
Key Account Manager
Terje Edvardsen
Salgsjef
Siri-May Sivertsen
Event manager
Eskil Vestre
Markedskordinator

 

 

 

TU Jobb
Hanna Salahovic
Prosjektleder
Martine Maarud
Kunde- og tjenestekordinator

 

 

 

Våre Veger
Jarle Skoglund
Redaktør
Steinar Alvestad
Salgsjef Våre Veger
Bjørn Olav Amundsen
Frilans Journalist
Martin Gramnæs
Journalist
 

 

Digi
Kurt Lekanger
Nyhetsleder, Digi
Martin B. Røise
Journalist
Marius Jørgenrud
Journalist
Harald Brombach
Journalist
Erlend T. Lygre
Journalist
Kjersti F. Eriksen
Journalist
Sarah M. Gerhardsen
Praktikant
 

 

Inside Telecom
Varog Kervarec
Nyhetsleder, Inside telecom
Håvard Fossen
Journalist
Ida Oftebro
Journalist